با سلام خدمت کاربرای گرامی و امیدوارم هرجا که هستید موفق و پیروز باشید.

با بررسی محتوایی و کیفیت مطالب فروش رفته در حوزه تعمیرات موبایل و با توجه به قیمت های نجومی ابزارهای تعمیراتی تصمیم گرفتیم استارت پروژه ی بزرگی رو بزنیم که برای اولین بار در ایران خواهد بود.

پروژه ی ما تحت عنوان آموزش برنامه نویسی سی پلاس پلاس – کیوت هست که در اصل هدف ما زمینه سازی برای آموزش ساخت تولز تعمیراتی است. دوره آموزشی ما در دو فصل خواهد بود که فصل اول آموزش کامل و جامع سی پلاس پلاس مدرن به اضافه آموزش کامل محیط توسعه کیوت خواهد بود. این فصل شما را برای فصل دوم آماده میکند. فصل دوم آموزشی مهم ترین بحث این دوره هست و در نظر داریم در فصل دوم ساخت ابزار تعمیراتی رو به صورت صفر تا صد آموزش دهیم.

در پایان این دو فصل کاربرای عزیز قادر خواهند بود با توجه به دانش فصل اول و دوم شروع به ساخت تولز های شخصی کنند به نحوی که فرد دانش آموخته تولزهای ساده و پیچیده را ساخته یا توسعه دهد. پس اهداف ما از این دوره تقریبا گفته شد اما برای آشنایی بیشتر با این دوره ویدیو زیر را میتونید مشاهده کنید.

امیدواریم همیار و همراه ما باشید.

0.0

خوب

بد

نویسنده Jamshid
انتشار در تاریخ
نمایش 1402

نظرات (2)

 • moslem490
  2019-02-16 at 2:25 ق.ظ پاسخ
  سلام خسته نباشید از چه راهی ما میتونیم از شروع و زمان اموزش ها با خبر شیم ایا باید مدام به سایت و کانال سر بزنیم؟
  • Jamshid
   2019-02-16 at 9:56 ق.ظ پاسخ
   سلام و عرض ادب. از نحوه آگاهی پست های جدید شما باید با مدیریت در تماس باشید . من با ایشون مکاتبه میکنم و نظر رو بهشون اطلاع میدم

ارسال نظر شما